Robocode

Robocode

Robocode

Robocode

Robocode

Robocode

Robocode

Robocode

Школа робототехніки та програмування для дітей віком від 8 до 15 років

Завдання

Налаштування рекламних кампаній у Facebook та Instagram з метою залучення заявок на офлайн і онлайн-уроки. Вартість заявки повинна бути не вищою за $10 для офлайн і за $5 для онлайн-напрямку навчання. За допомогою реклами, спрямованої на охоплення, визначати рентабельність відкриття офлайн-школи на нових територіях, а також прогріти аудиторію.

Початкові дані

Під час аудиту попередніх кампаній були виявлені помилки: використання некоректних форматів реклами, невідповідність рекламних цілей та текстів.

Що зробили

1. Розробка рекламної стратегії

На момент старту проєкту в жовтні 2017 року не було відповідної Landing Page для запуску реклами. Було прийнято рішення запускати рекламу на лід-форми. Оскільки школи спочатку перебували тільки в Києві, то реклама запускалася відразу на всі школи з випадним списком адрес у формі для заповнення. Виник запит збільшити якість заявок, тому тестувалися Google Форми і Форми amoCRM. Але після неодноразового тестування різних форм і посадочних сторінок визначили, що лід-форми дають найкращий результат у розрізі вартості, якості та кількості. Тому подальші запуски проводилися в 90% випадків саме на лід-форму.

Оскільки в межах одного міста може розташовуватися кілька шкіл із різними цілями за кількістю учнів, виникла необхідність поділу і звуження географічного таргетингу на конкретні території (наприклад, райони). Такий підхід має і свої мінуси — на вузькій географії швидко зростає частота і вартість заявки зазвичай на 30% + дорожче. Тому від локації до локації ми шукали той підхід, який забезпечив би школу належною кількістю учнів у межах розумних витрат на рекламу.

2. Розробка креативів

Від самого початку найкраще проявив себе підхід у написанні текстів, де ми відразу звертаємося до нашої цільової аудиторії і даємо їй упізнати себе в тексті. Наприклад: «Живете в Харкові? У вашій родині є дитина від 8 до 15 років?». Далі по тексту ми працюємо з болем «дитина постійно сидить за комп’ютером» і пропонуємо рішення у вигляді навчання з програмування та робототехніки, яке дозволить перетворити хобі в високооплачувану професію.

На візуалах найкраще спрацьовували креативи з живими фото дітей на уроках у школі ROBOCODE. А також відеоролики з дітьми та вчителями.

Головним офером для запусків реклами виступав безкоштовний пробний урок. Батькам психологічно простіше погодитися привести дитину на перший урок безкоштовно, подивитися, чи сподобається їм і самій дитині школа, побачити результати поточних учнів.

3. Робота з аудиторіями

Спочатку ми запускалися з вузьким таргетингом на матусь віком від 28 років, з інтересами у вихованні дітей. Через те, що аудиторія географічно могла бути досить вузькою, сегмент за інтересами швидко вигоряв. У результаті було прийнято рішення розширювати аудиторію на чоловіків, знизити вік, а також відмовитися від інтересів. Таке рішення не сильно вдарило по якості аудиторії, адже заявку могли залишати друзі сім’ї, у якій є діти, а також родичі.

Згодом напрацювався підхід щодо запуску на нові території у форматі вужчого таргетування спочатку на відкриття школи і поступового розширення аудиторії до максимального рівня на наступні набори.

За допомогою кампаній на ремаркетинг ми витискали максимум із тієї аудиторії, яка взаємодіяла з рекламою та сторінками компанії в соцмережах загалом.

4. Перехід в онлайн-формат

Під час карантину школа перейшла на онлайн-формат навчання. Ми провели оперативну трансформацію всіх рекламних кампаній і заміну офера, що дозволило продовжувати роботу шкіл і під час локдауна.

Pезультати

Територія навчання Robocode і реклами розширилася з декількох міст на старті співпраці до всієї України, а також Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Молдови, Білорусі та навіть Нігерії в тестовому форматі. Результаты за час співпраці:

  • 449 днів — тривалість рекламної кампанії
  • 43 671 заявка;
  • $3,79 — вартість заявки.

Запускаєте рекламу у Facebook & Instagram та хочете покращити результати?

Проведемо аудит та запропонуємо рішення

отримати аудит

Відгуки про співпрацю

Анна

Освітній проект Espanita

1:47

Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi

1:12

Юля Ковальова

Atom University

1:29

Катанова Леся

Solvensy

2:59

Сергій Вовченко

Маркетинг-директор
Coffee Group

2:16

Вікторія Артеменко

Керівник центрів
«Beauty Laser»

1:21

Оксана Шмід

Міжнародний loveQ-коуч, психолог

4:04

Оксана Карнаух

Проєктний менеджер
Level UP

1:04

Андрій Крупкін

Керівник Бюро продажів Андрія Крупкіна

3:07

Михайло Коцюба

Тренінги Іцхака Пінтосевича

1:13

Ілона Чорнобай

Фітнес блогер

1:41

Юрій Гієвський

Керівник
German House

3:37

Ми допоможемо вирішити вашу задачу!

1. Вашому бізнесу необхідна:

2. Заповніть форму

Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле

або пишіть у будь-який зручний для вас меседжер: