Політика конфіденційності

Ми поважаємо інформацію особистого характеру, що стосується користувачів нашого сайту. У даній Політиці конфіденційності роз’яснюються деякі із заходів, які ми вживаємо для захисту Вашого приватного життя.

Навіщо нам потрібні Ваші контактні дані?

Коли Ви залишаєте заявку на нашому сайті, ми робимо інформаційну розсилку, з метою донесення важливої інформації, щодо проекту та в разі необхідності, зв’язуємося з Вами за телефоном.

Як ми використовуємо Вашу особисту інформацію (ім’я, email):

  • висилаємо необхідні для співпраці документи (бриф, договір);
  • здійснюємо розсилку новин та рекламної інформації про послуги, спеціальні пропозиції SMMSTUDIO, якщо Ви дали свою згоду, залишивши нам свої контакти;
  • відправляємо службові повідомлення у випадках, коли Ви потребуєте допомоги служби підтримки.

Важливо: ми не розсилаємо спам та не передаємо вашу особисту інформацію третім особам.

Захист інформації

Ми робимо все можливе для того, щоб захистити наш сайт і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення даних, що зберігаються у нас. Для цього ми постійно вдосконалюємо способи збору, зберігання та обробки даних для протидії несанкціонованому доступу до наших систем.

Чи можна відмовитися від підписки?

Якщо наш сайт перестав приносити Вам користь або Ви не хочете більше отримувати наші розсилки, перейдіть за посиланням вказаним у нижній частині будь-якого нашого електронного листа. Після цього підписка буде скасована.

Зв’язок з нами

Якщо у Вас виникли будь-які запитання або пропозиції з приводу нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: info@smmstudio.com