Леся Рублевська
RIKOTA — стоматологічна клініка
Використовували 2 методи для залучення клієнтів:
У рекламних креативах використовували прямий офер з назвою курсу, описом та навичками, які учасник здобуде після проходження.
При комунікації на другому дотиканні (ремаркетинг) згадували про обмеження у часі та кількості місць на курсі.
Основними драйверами при здійсненні покупки для користувача були:
Через те, що у роботі можуть бути одночасно кілька курсів, а аудиторія, з якою ми працюємо — одна, було вирішено не зупинятися на конкретному дизайні. Це зроблено задля того, щоб можна було бачити різницю між різними курсами і не з’явилася «банерна сліпота».
За форматами розпочинали та продовжуємо роботу з:
Для демонстрації роботи стоматологів замість живого контенту використовуємо картинки, щоб не зіткнутися із блокуваннями реклами. З живого контенту використовуємо фото спікерів і фото атмосфери навчання з попередніх курсів.
У межах розробки стратегії виділили 3 групи аудиторій, з якими продовжуємо роботу досі:
Здебільшого працюємо з Україною, додатково тестували російськомовне та україномовне населення Європи для онлайн-курсів.
228 днів — тривалість рекламної кампанії
2 117 — кількість заявок
$8,42 — середня вартість заявки
Детальніше
Студія танців в Києві
603
$4,9
153
Детальніше
Навчання навичкам ефективного управління бізнесом
6802
$19,27
792
Детальніше
Онлайн-курси з навчання б’юті-професій
3283
$8,7
288
Проведемо аудит та запропонуємо рішення
отримати аудит