KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

KREMOVA

Кондитерська у Києві

Завдання

Просування бренда, залучення підписників і збільшення продажів.

Початкові дані

На початку співпраці у клієнта був новостворений Instagram-профіль, з невеликою кількістю дописів і двома сотнями підписників.

Що зробили

1. Розробка стратегії

Оскільки у клієнта немає сайту, то всі продажі відбуваються виключно через Instagram-сторінку. Під час роботи з Instagram ми використовували 3 підходи для залучення клієнтів:

  • рекламна кампанія з метою «Повідомлення» — для збільшення кількості замовлень (рекламувалися окремі позиції із закликом замовити через Direct);
  • просування публікацій і Reels — для збільшення кількості підписників і замовлень;
  • рекламна кампанія з метою «Трафік» — для збільшення кількості підписників і замовлень.

Робота здійснювалася з такими сегментами:

  • широка аудиторія без інтересів;
  • аудиторія за інтересами, пов’язаними з солодощами.

Спочатку запускали рекламу на все місто Київ. Наприкінці 1,5–2-го тижня тестування спільно з клієнтом відібрали райони і місця, звідки була найбільша кількість цільових клієнтів, і звузили ГЕО за цими локаціями.

Сегмент, який спрацював найкраще, — аудиторія за інтересами, пов’язаними із солодощами. Середня вартість повідомлення — $3,21.

Найбільш ефективно для залучення підписників показав себе підхід просування публікацій. За перші 76 днів роботи привели 4000+ живих підписників.

Також клієнт активно співпрацює з блогерами, що залучає нових підписників і замовлення, а також підвищує соціальну довіру до продукту, що чудово працює в сукупності з трафіком.

Перед стартом робіт затвердили щоденний формат звітності за рекламними показниками з нашого боку і за показниками звернень і продажів з боку клієнта. Завдяки цьому ми одразу бачимо, коли реклама дає просідання або ж навпаки — працює ефективніше, і можемо гнучкіше та швидше реагувати на результат.

Наразі отримуємо чудові результати з реклами — з 1 гривні в якості вкладу клієнт отримує 12 грн доходу. Тому продовжуємо роботу і далі масштабуємося в розрізі підписників, замовлень і продажів.

2. Робота з креативами

Клієнт активно готує новий фото- та відеоконтент, який ми використовуємо при підготовці креативів. Варто окремо відзначити те, що контент дуже якісно відзнятий і має дуже яскравий і апетитний вигляд. Контент у цьому проєкті — це ключовий фактор успіху просування. Адже естетична, якісна картинка, що викликає апетит, набагато важливіша, ніж налаштування аудиторій або текст в оголошенні. Крутий продукт + якісний контент = переможна формула для більшості бізнесів.

Також клієнт раз на місяць розкриває цінності бренда у вигляді коротких відеоісторій (1–2 хвилини). Такий підхід допомагає зробити бренд близьким до людини, встановити контакт із цільовою аудиторією і вибудувати теплі та довгі взаємини.

У рекламних оголошеннях використовували два основні посили:

  1. Емоційний — робили акцент на тому, що десерти від KREMOVA — це в першу чергу про приємні моменти в житті, які запам’ятовуються. Десерти, за допомогою яких можна проявити турботу про близьку людину.
  2. Раціональний — робили акцент на якості товару і його смакових характеристиках. Зокрема, вказували, з яких компонентів складається цей десерт.

Безпосередньо в дизайні використовували мінімалістичний фірмовий стиль, згідно з брендбуком.

Активно брали участь у різних подіях і святах (Чорна п’ятниця, День святого Миколая), пропонуючи потенційним клієнтам бренда приємний бонус як додатковий драйвер до здійснення покупки: безплатна доставка, знижка або додаткова одиниця товару.

Рекламні кампанії постійно оптимізували для утримання необхідної вартості за повідомлення. У разі підвищення частоти та погіршення результатів проводили перезапуск і оновлювали креативи.

Pезультати

76 днів — тривалість рекламної кампанії
396 — кількість продажів
$4,44 — середня вартість продажу
1196% — середнє значення ROAS
+3920 підписників

Запускаєте рекламу у Facebook & Instagram та хочете покращити результати?

Проведемо аудит та запропонуємо рішення

отримати аудит

Відгуки про співпрацю

Анна

Освітній проект Espanita

1:47

Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi

1:12

Юля Ковальова

Atom University

1:29

Катанова Леся

Solvensy

2:59

Сергій Вовченко

Маркетинг-директор
Coffee Group

2:16

Вікторія Артеменко

Керівник центрів
«Beauty Laser»

1:21

Оксана Шмід

Міжнародний loveQ-коуч, психолог

4:04

Оксана Карнаух

Проєктний менеджер
Level UP

1:04

Андрій Крупкін

Керівник Бюро продажів Андрія Крупкіна

3:07

Михайло Коцюба

Тренінги Іцхака Пінтосевича

1:13

Ілона Чорнобай

Фітнес блогер

1:41

Юрій Гієвський

Керівник
German House

3:37

Ми допоможемо вирішити вашу задачу!

1. Вашому бізнесу необхідна:

2. Заповніть форму

Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле

або пишіть у будь-який зручний для вас меседжер: