AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

AQUALITY

Будівництво басейнів і терас під ключ

Завдання

Налаштування рекламних кампаній в Facebook і Instagram з метою залучення нових клієнтів.

Початкові дані

На момент запуску у клієнта був лише логотип і фото готових робіт. До нас реклама не запускалася. Проєкт почав роботу в розпал пандемії і карантину 2020 року, що ускладнювало роботу. Адже частина аудиторії включила «режим економії» в умовах невідомості.

Що зробили

1. Розробка рекламної стратегії

На старті проєкту у клієнта не було сайту або landing-page для запуску рекламної кампанії і збору заявок. Тому було прийнято рішення працювати з лід-формою Facebook з інтеграцією заявок в CRM-систему.

Надалі протестували роботу з quiz-сайтом — сайтом-опитувальником з 3–6 питань, за проходження якого користувач отримує бонус, а ми отримуємо зацікавленого ліда й інформацію про нього (виходячи з його відповідей). Quiz-сайт допоміг поліпшити результати і отримати більш якісні заявки.

На даний момент працює два quiz-сайту. Обидва Quiz-сайту включають в себе низку загальних питань, після яких менеджер зможе виконати первинний розрахунок вартості послуги. У quiz-сайті для теплої авдиторії використовували додаткову знижку 10% на послугу будівництва тераси з обмеженням за часом, щоб стимулювати прийняття рішення для аудиторії, яка ще сумнівається.

Перший запуск працювали з гео: м. Киев + область. В подальшому підключили окремі ділянки за містом (котеджні містечка або селища біля водойм).

Першу половину періоду співпраці працювали за напрямками будівництва і басейнів, і терас, але потім клієнт попросив повністю переключитися в рекламі на послугу будівництва терас.

2. Розробка креативів

При розробці креативів, намагалися показати аудиторії не тільки послугу, а й кінцевий результат — як може виглядати готова тераса або басейн. Працювали з реальними фото і відео від клієнта готових проєктів і проєктів на етапі установки.
Також працювали зі стоковими фото готових терас або басейнів з людьми (асоціація з домашнім затишком). У процесі роботи знайшли певний стиль і дизайн, який приносить хороші результати. У ньому продовжуємо працювати і дотепер.

3. Робота з аудиторіями

Найефективнішими аудиторіями стали:

  • Чоловіки і жінки 25-65+ років, Київ +40 км. Інтереси, пов’язані з підприємництвом зі звуженням по терасі і басейнах.
  • Чоловіки і жінки 25-65+ років. Котеджні селища за Києвом у радіусі до 60 км. Інтереси, пов’язані з верандою, альтанкою, басейнами, декінгом, терасою, патіо, ганком і газоном (що характеризує користувача як власника приватного будинку).
  • Чоловіки і жінки 25-65+ років. Які живуть біля води (річка і озера). Інтереси, пов’язані з верандою, альтанкою, басейнами, декінгом, терасою, патіо, ганком і газоном (що характеризує користувача як власника приватного будинку).
  • Авдиторія ремаркетингу: взаємодіяли з брендом в соціальних мережах, відкривали лід-форму або Quiz-сайт, але не залишили заявку.

Pезультати

325 днів — тривалість кампанії;
1463 заявки;
$5,36 — вартість заявки.

Запускаєте рекламу у Facebook & Instagram та хочете покращити результати?

Проведемо аудит та запропонуємо рішення

отримати аудит

Відгуки про співпрацю

Анна

Освітній проект Espanita

1:47

Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi

1:12

Юля Ковальова

Atom University

1:29

Катанова Леся

Solvensy

2:59

Сергій Вовченко

Маркетинг-директор
Coffee Group

2:16

Вікторія Артеменко

Керівник центрів
«Beauty Laser»

1:21

Оксана Шмід

Міжнародний loveQ-коуч, психолог

4:04

Оксана Карнаух

Проєктний менеджер
Level UP

1:04

Андрій Крупкін

Керівник Бюро продажів Андрія Крупкіна

3:07

Михайло Коцюба

Тренінги Іцхака Пінтосевича

1:13

Ілона Чорнобай

Фітнес блогер

1:41

Юрій Гієвський

Керівник
German House

3:37

Ми допоможемо вирішити вашу задачу!

1. Вашому бізнесу необхідна:

2. Заповніть форму

Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле

або пишіть у будь-який зручний для вас меседжер: