Дякую за довіру!

Тепер ми з Вами в одній команді! Ми помітили, що успішно закінчуються ті проєкти, в яких активні обидві сторони процесу: клієнт і агентство.

Тому просимо Вас упродовж 5 днів заповнити даний бриф. Він дозволить нам максимально розібратися у Вашому бізнесі. Ми зробили все, аби Вам було просто заповнити даний документ: приклади, відеоінструкції.

Антон Тютюнник, трафік-стратег

Бриф

Приклад заповнення

Олег Кучма, 066-221-14-10, site.com, headsmmstudio@gmail.com

Приклад заповнення

Основний сайт — smmstudio.com
і послуга “таргетована реклама”
Середній чек послуги — $400/міс.

А також вебінар, який ми проводимо двічі на місяць — smmstudio.com/webinar
Вартість участі – $20

Приклад заповнення

Перша аудиторія — власники і керівники малих підприємств, у штаті яких немає маркетологів. Основна біль — недостатня кількість заявок в бізнес. Приклад реального людини з даного портрета —
https://www.facebook.com/bunzon. Оборот компаній — від $30 000 на місяць.

Друга аудиторія — маркетологи компаній. Основна біль — знайти надійного підрядника для масштабування рекламного трафіку з соціальних мереж. Приклад реальної людини з даного портрета — https://www.facebook.com/olegkuchma.digital. Оборот компаній — від $50 000 в місяць.

Географія — все СНД. Вік — 24-60. Пол — чоловіки і жінки.

Приклад заповнення

conkurent-1.com
facebook.com/conkurent-1

kompaniya-2.biz
instargam.com/kompaniya.biz

Подобається реклама в Instagram — redkeds.com

Приклад заповнення

Спеціалізуємося на рекламі в Facebook і Instagram. Ми налаштували рекламу для 680+ проєктів, тому зібрали досвід, який дозволяє не припускатисяпомилок. Є офіційними партнерами Facebook. За рік проінвестовано $2 500 000 рекламного бюджету під нашим управлінням. Розуміємо проблеми малого та середнього бізнесу, знаємо, як їх вирішити.

Приклад заповнення

Цільова аудиторія переходить на сайт (з соціальних мереж, по рекламі Google, з e-mail-розсилки), залишають заявку для обговорення свого завдання. Після цього наші менеджери обробляють заявки і розповідають про цінності послуги, розкривають вартість послуг.

Приклад заповнення

Сьогодні отримуємо 300 заявок на місяць по $10. Можемо обробляти 600 заявок. Ідеальна ціна — до $5. На тестовий бюджет виділяемо $500.

Приклад заповнення

Коли будете робити UTM-мітки, в source (джерело) ставте — “smmstudio”. На вихідні бюджет краще зменшувати удвічі. Менеджери не працюють в суботу та неділю. Не використовуйте слова “безкоштовно” і т. ін.