Пам’ятка клієнту

Дякуємо за довіру!
Тепер ми в одній команді і нас об’єднують спільні цілі: допомогти вам щодня залучати нових клієнтів і підвищувати впізнаваність вашої компанії. Щоб наша спільна робота була максимально продуктивною, ми розробили невелику пам’ятку, яка дозволить нам бути на «одній хвилі» і уникнути непорозумінь.

01

ПРАЦЮЄМО В ТАНДЕМІ З КЛІЄНТОМ

Ми помітили, що успішно закінчуються ті проєкти, в яких активні обидві сторони процесу: клієнт і агентство. Тому нам дуже важлива готовність клієнта вносити зміни, надавати інформацію про ринок і конкурентів, розробляти і надавати нові фото- і відеоматеріали, тестувати різні акції та спеціальні пропозиції. Адже тільки спільна робота і синергія приведуть до найкращого результату.

02

ПРОГНОЗУЄМО, АЛЕ НЕ ГАРАНТУЄМО

Ми завжди прагнемо залучити для клієнта максимальну кількість заявок за мінімальною ціною. Але існують чинники, які не залежать від нас і можуть вплинути на результати рекламної кампанії.

Наприклад:

 • зацікавленість цільової аудиторії в продукті;
 • якість продукту і його упаковки (фото і відеоматеріали, відгуки про продукт);
 • кількість конкурентів в рамках Facebook;
 • сезонність;
 • перевантаженість аукціону Facebook.

Ми можемо робити прогнози для рекламних кампаній, але гарантувати результати в такому випадку буде неправильним.

03

НЕ ВІДПОВІДАЄМО ЗА РЕЗУЛЬТАТ, ЯКЩО КЛІЄНТ САМОСТІЙНО ВНОСИТЬ ЗМІНИ В РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

Всі налаштування, починаючи від вибору віку для орієнтування і закінчуючи сумою ручних ставок, фахівець встановлює, виходячи зі свого досвіду, цілей і завдань просування. Ми наполегливо не рекомендуємо вносити будь-які правки в рекламному кабінеті.

04

НЕ АДМІНІСТРУЕМО СОЦМЕРЕЖІ

Послуга «таргетована реклама» не включає в себе усунення негативу в коментарях під рекламними публікаціями і публікаціями дописів у Facebook і Instagram.

Для просування соціальних мереж у нас є послуга SMM.

05

НЕ ПОДОВЖУЕМО ПЕРІОД РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ, ЯКЩО РЕКЛАМА ЗУПИНЕНА З БОКУ КЛІЄНТА

Іноді ми стикаємося з тим, що паузи у проєктах розтягуються на тижні.

Причини пауз:

 • клієнт не поповнює карту при виникненні заборгованості в рекламному кабінеті Facebook Ads;
 • клієнт не виходить на зв’язок для узгодження матеріалів по запуску;
 • клієнт вносить правки на сайт, змінює підхід і продукт (сукупно більше 5 днів в періоді).

06

ПОДОВЖУЄМО ПЕРІОД РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ, ЯКЩО

 • рекламний кабінет або бізнес-сторінку заблокували;
 • в рекламному кабінеті заблокували можливість оплати або підключення нових платіжних карт;
 • клієнт вносить правки по сайту, змінює підхід і продукт (сукупно менше 5 днів в періоді).

07

НЕ ВИВАНТАЖУЕМО ЗАЯВКИ З ЛІД-ФОРМ

Якщо методом збору заявок була обрана мета «Генерація лідів», ми вчимо клієнта самостійно вивантажувати заявки (за допомогою відеоінструкції) або ж надаємо додаткову послугу інтеграції форми з amoCRM, таблицями, мессенджерами і т.д.

08

РОБИМО МАКСИМУМ, ЩОБ ПОМНОЖИТИ ІНВЕСТИЦІЇ КЛІЄНТА

Сьогодні відбувається зміна парадигми «Маркетинг – це витрати» на «Маркетинг – це інвестиції». Сьогодні потрібно дивитися на маркетинг більш комплексно. Ви повинні розуміти і враховувати LTV (Lifetime Value) – сукупний прибуток компанії, що отримується від одного клієнта за весь час співпраці з ним, щоб оцінювати реальну окупність інвестицій. Адже іноді залучення нового клієнта для компанії виходить в нуль або навіть мінус, але в подальшому цей клієнт може приносити довгостроковий прибуток і стати адвокатом бренду.

09

РЕКОМЕНДУЄМО НЕОБХІДНИЙ РЕКЛАМНИЙ БЮДЖЕТ

В рамках роботи над проектом варто використовувати не менше $10 денного бюджету. Якщо необхідно протестувати кілька гіпотез (сегментів цільової аудиторії, форматів реклами і т.д.), рекламний бюджет рекомендується збільшити.

10

СИСТЕМА ОПЛАТИ FACEBOOK

Facebook спочатку показує рекламу, а вже після списує за це гроші з карти яка прив’язана до рекламного кабінету. Це відбувається після досягнення певної суми, яка називається порогом білінгу або при настанні дати виставлення рахунків. Поріг білінгу — сума, яку ви можете витратити на рекламу до того, як Facebook спише з Вас кошти.

11

ПОЧИНАЄМО ВІДЛІК ПЕРШОГО МІСЯЦЯ РОБОТИ НАД ПРОЄКТОМ З МОМЕНТУ СТАРТА РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ

При старті роботи над проєктом ми не враховуємо час на розробку і узгодження стратегії просування в загальний час роботи над проєктом.

Відлік 30 календарних днів починається після запуску рекламних кампаній. На 31 день роботи ви отримуєте розгорнутий звіт в форматі:

 • що було протестовано (аудиторії, гео, цілі та формати реклами);
 • які результати отримали;
 • рекомендації щодо подальшого просування і розвитку.

12

ВАЖЛИВО ЗНАТИ, ЯКЩО ВИ ЗАКІНЧИЛИ СПІВРОБІТНИЦТВО І У ВАС ЗАЛИШИВСЯ БОРГ НА РЕКЛАМНОМУ АККАУНТІ

Якщо ви поповните карту, яка прив’язана до рекламного кабінету Facebook, то система автоматично спише борг з карти і відновить показ реклами. Відключити рекламу заздалегідь, в стані заборгованості на рекламному кабінеті, неможливо. Тому, при поповненні карти, необхідно зайти в рекламний кабінет і вручну відключити всю активну рекламу. Ви можете зробити це самостійно або звернутися до фахівців компанії.

13

РОЗРОБКА НОВИХ МАТЕРІАЛІВ В ПРОЦЕСІ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ

На розробку нових матеріалів, в залежності від завантаженості фахівців, ми визначаємо від 2 до 5 робочих днів.

14

ЯКЩО В РОБОТІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ КВІЗ-САЙТИ, СТВОРЕНІ НА ВНУТРІШНІЙ ПЛАТФОРМІ QUIZGEN

Закінчуючи співпрацю, ми відключаємо квіз-сайти, створені за допомогою Quizgen, так як вони вимагають активної підтримки від наших фахівців.

Робимо знижку 10% на другу і наступні послуги.