Solvensy

Solvensy

Solvensy

Solvensy

Solvensy

Solvensy

Solvensy

Solvensy

Landing для компанії надає бухгалтерські послуги на аутсорсі

Завдання

Розробити посадкову сторінку для залучення B2B клієнтів (малий і середній бізнес) на послуги з бухгалтерського супроводу на аутсорсі.

Рішення

Landing-page з двома мовними версіями (укр. та рос.). Для покриття всього ринку України. Дизайн стриманий та суворий, однак із сучасними нотками.

Що зробили

1. Прототипування сторінки

До звернення до нас клієнт самостійно підготував прототип. Проаналізувавши його, а також вивчивши цільову аудиторію, ми дійшли нового бачення структури сторінки і підходу до подачі інформації.
Виходячи зі специфіки B2B аудиторії, перед нами постало завдання скласти структуру, яка дозволить нам стисло і ємко відповісти на питання:

  • Хто ми?
  • Чим ми можемо вам допомогти?
  • Що ви отримаєте, працюючи з нами?

Текст сторінки побудований на фактах, які акцентують увагу і наголошують на експертності компанії. Кожен блок дає безпосередню і повну відповідь на питання потенційного клієнта. Особливу увагу приділили розкриттю послуги: що входить у вартість того чи іншого пакету, для кого він призначений.

Таким чином, ми натрапили на одну просту цільову дію — «Замовити супровід» для вашого бізнесу. Логічна структура сторінки складається з блоків: про нас, послуги, як ми працюємо, кейси і ціни.

2. Дизайн

У компанії Solvensy не було брендбуку, що дало нашій команді дизайнерів певну свободу. Особливість ніші бухгалтерських та юридичних послуг для B2B клієнтів диктує свої вимоги до зовнішнього вигляду сторінки — стриманість, до певної міри класичність, зручна і проста навігація. Тому було прийнято рішення зупинитися на лаконічній колірній схемі з акцентним приглушеним червоним.

Шрифт підбирали чистий, з округлими формами, легко читабельний. Proxima Nova дозволив рівномірно розподілити вагу тексту з акцентів на жирних заголовках і тонкому написанні основного тексту.

Кольори:

#c4161c

#282828

#f9f9f9

#b4b4b4

Типографіка:

Proxima Nova — Light, Bold

Деталі

У підборі зображень для сайту максимально хотіли відійти від стокових фото офісних співробітників, які вже давно стали дурним тоном у дизайні корпоративних сайтів. Тому акцент зробили на реальних фотографіях співробітників компанії, таким чином заочно знайомлячи потенційних клієнтів з командою компанії.

3. Розробка сайту

Верстка сайту з нуля (HTML, CSS, Javascript). Сайт адаптивний і коректно відображається на різних пристроях. Для нас це було важливо, оскільки лендінг планувалося активно використовувати у просуванні послуг компанії та очікувався високий рівень мобільного трафіку. Також додатково було проведено інтеграцію сайту з AmoCRM, що дозволило оптимізувати роботу з обробки заявок. Враховуючи довгий цикл угоди і роботу з B2B аудиторією, сайт продемонстрував гарну конверсійність. Наприклад, CR з таргетованої реклами на сайт становить у середньому 4,46%.

Інші кейси

Уже маєте сайт, але конверсій дуже мало?

Залишіть заявку, ми проаналізуємо ваш сайт і створимо новий із дійсно високою конверсією.

Залишіть заявку

Відгуки про співпрацю

Анна

Освітній проект Espanita

1:47

Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi

1:12

Юля Ковальова

Atom University

1:29

Катанова Леся

Solvensy

2:59

Сергій Вовченко

Маркетинг-директор
Coffee Group

2:16

Вікторія Артеменко

Керівник центрів
«Beauty Laser»

1:21

Оксана Шмід

Міжнародний loveQ-коуч, психолог

4:04

Оксана Карнаух

Проєктний менеджер
Level UP

1:04

Андрій Крупкін

Керівник Бюро продажів Андрія Крупкіна

3:07

Михайло Коцюба

Тренінги Іцхака Пінтосевича

1:13

Ілона Чорнобай

Фітнес блогер

1:41

Юрій Гієвський

Керівник
German House

3:37

Ми допоможемо вирішити вашу задачу!

1. Вашому бізнесу необхідна:

2. Заповніть форму

Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле
Заповніть, будь ласка, поле

або пишіть у будь-який зручний для вас меседжер: